ETİK İLKELERİMİZ

Daha az maliyetle daha fazla üretim ve bunun getirisi olarak daha fazla kar olduğu günümüz piyasa koşullarında ANESTECH kurulduğu günden bu yana edindiği etik ilkelerini korumaya devam etmektedir.

Müşterileriyle, tedarikçileriyle ve çalışanlarıyla büyük bir aile olup üretim hayatına devam eden ANESTECH zorlu piyasa koşullarında kalitesinden taviz vermeden ilerlemektedir.

Üretimin hızla devam ettiği ANESTECH'te innovatif fikirler ve ARGE yatırımları da hız kesmeden devam etmektedir. Kendi sektöründe rüzgarın estiği yöne doğru hareket etmeyi reddederek yenilikçi düşüncesini hiç kaybetmemiştir.

ANESTECH'in etik ilkelerini ana başlıklar altında toparlayacak olursak:

Müşteri Memnuniyeti

Tedarikçi memnuniyeti

Personel Memnuniyeti

Sosyal Sorumluluğu

Ülkesine Sağladığı Katma Değer

Yenilikçi Yapısı

ARGE Çalışmaları

İnnovatif Fikirlere Yatırım

olarak sıralanabilir

Müşteri Memnuniyeti

ANESTECH, etik ilkelerinin ilk sırasına her zaman müşteri memnuniyetini koymuştur. Üretim hayatına girdiği günden bu yana hiç bir müşterisini mağdur etmemesi bunun göstergesidir.

Tedarikçi Memnuniyeti

Üretiminin devamlılığının tedarikçilere bağlı olduğunun farkında olan ANESTECH, müşteri memnuniyetinin yanı sıra, onlarca tedarikçisi ile de sağlam ilişkiler içerisindedir.

Personel Memnuniyeti

Personeli, üretim ve yönetim kadrosu ile büyük bir aile olan ANESTECH çalışanlarına sağladığı huzurlu ve rahat ortam ile üretime devam etmektedir. Beşeri sermayesinin öneminin farkında olan ANESTECH kendi bünyesinde bulunan personeline kariyer fırsatları da sunmaktadır.

Sosyal Sorumluluğu

Doğaya olan saygısı ile ANESTECH son teknoloji filtreleme sistemleri kullanmaktadır.

Ülkeye Sağladığı Katma Değer

Yıllardır yaptığı ihracatlar ile ekonomiyi canlandıran ANESTECH, kaliteli üretimi ile dünyanın dikkatini ülkemize çekmesine de katkıda bulundurmaktadır.

Yenilikçi Yapısı

En iddialı tasarımları en son teknoloji ile üretmeye çalışan ANESTECH yeni fikirlere daima açıktır.

ARGE YATIRIMLARI

Arge çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren ANESTECH, büyük yatırımlar yapmaya devam etmektedir.

İNNOVATİF FİKİRLERE YATIRIM

Gerek çalışma şekli, gerekse de üretim hattında innovatif fikirler ile verimliliği arttırmaktadır.